skapatillsammans.se
Medlemsprofil

Carl Stridsberg

Driver Sverigeportalen www.sverigesurfen.com

Sverigesurfen.com startades upp i början på 2002 av Carl Stridsberg som är dess ägare än idag. Sverigesurfen.com är en startportal med tiotusentals unika besökare varje månad. Vi strävar efter att göra Internet så enkelt och bra som möjligt för Dig som surfare på nätet. På vår portal ska man kunna hitta länkar till olika hemsidor med information till det mesta som man behöver för vardagslivet, företaget, arbetslivet och på sin fritid.

Arbetar även med att utveckla en webbutik där kunderna ska ha möjlighet att köpa presentkort till olika upplevelser och aktiviteter runt om i Sverige.
Butiken kommer att heta hittaUpplevelse.se

FÖRETAG: Hittaupplevelse Halland
Enskild firma
Innehar F-skatt
Sysslar även med Skog & Trädgårdsuppdrag.

Carl Stridsberg Idéer och projekt

Projekt/idénamn Kort beskrivning
Hittaupplevelse.se HittaUpplevelse.se vill tillsammans med förstklassiga partners av upplevelser ge såväl privatpersoner som företag ett rikare liv. Inte på pengar men väl på fina minnen för livet.



Vi har förmedlat upplevelser och äventyr sedan 2002. Genom hittaupplevelse.se kan man nu även på ett enkelt sätt ge bort upplevelser som en fin present. Till en kär vän, till bröllopet, till medarbetaren för lång och trogen tjänst, studenten, möhippan, svensexan, Mors dag, Fars dag, födelsedagar och andra högtider. Eller till sig själv! Möjligheterna är många med ett presentkort.

Företaget som står bakom hittaupplevelse.se heter Hittaupplevelse Halland och drivs som enskild firma.


- Läs hela beskrivningen här

Upplagd: 2008-11-02 Antal kommentarer: 0 st